Familiequiz 2022

Vi gratulerer Team Møvik med seieren!

Poeng
Lagnr.LagnavnRunde 1Runde 2TotaltPlass
11Team Møvik1423371
6Team Bromeê1718352
10Vi på toppen1519343
1Stiv Kuling1320334
8Team Bryggebakken1419334
18Akerskogen1417316
17Sildebaugen1019297
2Quiz Jenners1513288
7Rosinante1215279
13Les Bleus1215279
344 rette, 2 vrange1413279
9Hjemmelaget13132612
14Team Knarrebuagen11152612
25Arbtrage10162612
23Bekkerol11142515
26De innfødte14112515
12Smiley13112417
15Fyrtrollet12122417
19Solveigs Sang12122417
21Oterberget11132417
28ZAZAZA!13112417
29Team Beitnes10142417
32Matronsene10142417
4GirlPower11102124
22Å lø11102124
20Canlah1091926
31Jeg vet ikke8111926
33Team Åsly1091926
5Nei, ikke det6111729
24Superstars1071729
3Veteranene791631
30Ekholt751232
35Riekles duoen571232
Larkolluka er en aktivitetsuke for hele familien. Siden 1935 har Larkolluka trådt frem som et av sommerens høydepunkter for både fastboende og badegjester.
Abonner på vårt nyhetsbrev
Subscription Form
Lakrollteamet © 2023. All Rights reserved .
crossmenu